Memur-Sen Ailem Paketi

Memur-Sen Ailem Fayda Paketi Nedir

Memur-Sen'e bağlı Sendikaların üyelerine ve anne-baba, eş ve çocuklarına, bağlı sendikalara üye iken emekliye ayrılanlar ve sendika üyesi olmaya engel görevlere atananlar ile Memur-Sen ve bağlı sendikalarda sigortalı olarak çalışanlar, istekleri halinde "Memur-Sen Ailem Kart Paketi"ne üye olabilecektir. Bu pakete dahil olanlar ayrıcalıklı hizmetlerden ve kampanyalardan faydalanabilecekleri gibi Memur sen kredi kartı alarak da bonus dünyasına katılabileceklerdir.

Fayda Paketi

Nakit yönetim hizmeti sağlar; Üyelerin diğer banka hesaplarına yatan maaşlarını bankamıza transferi yapıldığı takdirde, oluşturulan tasarruflar üye isteği doğrultusunda değerlendirilir. Üye yatırım tercihine göre para vadesiz hesapta durabileceği gibi istenirse değişik yatırım araçları ile değerlendirilebilir. Şeker Hesap'ta, istenirse tüm bakiye vadesizde bırakılır, istenirse 100 TL üzerindeki bakiye ile gün sonunda otomatik olarak B tipi likit fon alınır, otomatik ve düzenli ödemeleri gerçekleştirilir ve gerektiğinde kredi imkanı sağlanır.

Memur-Sen Atm Kartı sağlar; Şekerbank şubelerinde hesap açtıran her Memur-Sen üyesine ücretsiz Memur-Sen Atm Kartı basılır ve gönderilir.Memur-Sen Atm Kartı ile Şekerbank Atm'lerinde her türlü bankacılık işlemini gerçekleştirir ,yurtiçi ve yurtdışında Electron amblemli tüm Atm'lerden hesabın bakiyesi öğrenilir ve hesaptan para çekilebilir.

Ücretsiz İnternet Şubesi (www.sekerbank.com.tr) ve Çağrı Merkezi (444 48 98 ) hizmeti sağlar: Bankacılık işlemlerini hızlı, kolay ve güvenli erişimi ile hesaba güvenli olarak 7/24 ulaşılmasını, EFT, havale, fatura, vergi ve trafik cezası ödemesi gibi işlemleri ücretsiz olarak yapılmasını sağlar.

Kredi İmkanı sağlar; Cazip koşullarda Bireysel Kredi (konut, taşıt, ihtiyaç) kullanım hizmeti sağlar.

Özel sigorta İmkanları sağlar; Üyeler Memur-Sen Ailem paketine dahil oldukları anda ayrıcalıklı sigorta ürünlerinden faydalanabilecekleri gibi Memur-Sen Bonus Kart sahibi olduktan sonra da sigorta ürünlerinden ek imkanlarla faydalanmaya devam ederler.

Hesap İşletim Ücretinde İndirim Sağlar: 2014 Yılı protokol süresince hesap işletim ücreti aylık; TL hesaplarda 2,5 TL+BSMV, yabancı para hesaplarında ise 1 Birim (hesabın döviz cinsinden)+BSMV olarak uygulanacaktır.

MEMUR-SEN Konfederasyonuna bağlı Memursen Ailem Fayda Programına Dahil olan sendikalar;
  • Diyanet-Sen,
  • Eğitim-Bir-Sen,
  • Sağlık-Sen,
  • Enerji-Bir-Sen,
  • Birlik-Haber-Sen,
  • Bayındır-Memur-Sen,
  • Ulaştırma-Memur-Sen,
  • Kültür-Memur-Sen
  • Memursen Konfedarasyonu